تفکر مثبت و زندگی خلاق

برای رسیدن به زندگی خلاق و پویا به یک ‌برنامه‌ریزی حساب‌شده نیاز داریم که انسان را در جریان پیشرفت قرار دهد. بسیاری از بزرگان تاریخ از کودکی شروع کردند و با کسب تجربه به موفقیت والا رسیدند.

سال‌های خلاق باید از قبل پیش‌بینی گردد. البته مهم نیست که چند سال از عمر خود را پشت سر گذاشته‌اید در جوانی، میان‌سالی و هر سنی که هستید برای زندگی خود برنامه‌ریزی نمایید و موفقیت خود را تعیین کنید.

 

بدانید که مطمئنترین راه رسیدن به موفقیت پذیرفتن خویشتن است .

 

سعی کنید به بهترین شکلی که می‌توانید زندگی کنید و از زندگی لذت ببرید. بدانید نیازمندی با تصویر ذهنی خوب، از پادشاهی با تصویر ذهنی بد موفق‌تر است.

 

ثروتمند یا فقیر، جوان یا مسن فرق نمی‌کند می‌توانید با پی بردن به قدرت تفکر و تصویر ذهنی و اراده خود موفقیت را احساس کنید. تنها در این صورت برای حرکت به‌سوی هدف‌هایی که دارید آماده خواهید بود.

بعضی در روبرو شدن با مشکلات زندگی با پس زدن شکست‌ها به‌سوی موفقیت  می‌روند و بعضی‌ها تسلیم می‌شوند. افراد بسیاری از فرط مشکلات به زندگی خلاق رسیده‌اند.

هر چه به موفقیت‌های گذشته بیشتر فکر کنید اعتمادبه‌نفستان بیشتر می‌شود و بهتر می‌توانید به اهدافتان برسید. تأکید بر این مسئله نهاد اعتمادبه‌نفس را در

ذهن شما پرورش می‌دهد.

 

«اعتماد به خویشتن نخستین رمز موفقیت است»    (یکی از نویسندگان بزرگ)

 

امید و ایمان بال‌های قدرتمندی هستند که ما را به‌سوی تحقق اهدافمان هدایت می‌کنند.

هرروز نور امید و احساس توانمندی را در خود پرورش دهید، با مهر و محبت ناکامی‌ها را بپذیرید و نیروهایتان را با شور و شوق فراوان درراه تحقق اهداف خود بسیج کنید.

با تلاش برای رسیدن به تعالی هرروز عمرتان خلاق می‌شوید.

اگر هرروز در جهت تحقق خواسته‌های مشروع خود حرکت کنید به زندگی شاد و بانشاطی می‌رسید که شایسته شماست.

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن

درباره من

طیبه معاشرتی

داشتن یک جامعه‌ی موفق آرزوی همیشگی من است

تازه ترین نوشته ها